ÜMİT METAL DEMİR DOĞRAMA FERFORJE

Ümit Metal Demir Doğrama olarak 20 yılı aşkın süredir demir doğrama, ferforje ve çelik kostrüksiyon sektöründe İstanbul ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Firmamız demir doğrama, ucuz ferforje, ucuz kaynakçı, çelik konstrüksiyon ve ferforje sektöründe önemli bir yer edinmiştir. 20 yıllık imalat tecrübemizle müşterilerimize başarıyla hizmet vermeye devam ediyoruz. 

İmalatını ve pazarlamasını yaptığımız ürünlerimiz; Ferforje giriş kapıları, Ferforje pencere ve balkon, Duvar üstü korkuluklar, Çelik çatı, Merdiven Korkulukları, Asma kat, Çelik konstrüksiyon, Acil çıkış kapıları,  Yangın merdivenleri, Çelik kapılar, Pvc kapı ve pencereler, Sineklik işlerinden oluşmaktadır. 


Müşterilerimizin isteklerini zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirme gayretini gösteriyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımak için  işlerimizi titizlik ve özveri ile yapıyoruz. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyeti ile halen sektörde hizmet vermeye devam ediyoruz ve değerli müşterilerimizin arasında sizleri de görmeyi arzuluyoruz. 

Blog Sayfam