FERFORJE KAPILAR

FERFORJE KAPILAR

 

En çok tercih edilen kapı modelleri arasında ferforje kapılar önemli bir yere sahiptir. En sık kullanım alanı ise yurtlar, evler, okullar ve otellerdir. Bu tür alanlarda en çok tercih edilme ve kullanılma sebebi ise bulunduğu ortama kattığı görüntü ve uzun dayanıklılığa sahip olmasıdır. Aslında ferforje kapılar için belli bir alanda kullanabileceklerini söylemek doğru değildir. Her ne kadar bahsettiğimiz alanlar kullanım alanları olsa da, tercihinize bağlı  herhangi bir alanda ferforje kapı kullanabilmeniz mümkündür.

Özel Üretim Ferforje Kapı

Ferforje kapılar, garaj kapıları, bahçe kapıları, yükleme alanlarının kapıları ve özel amaçlı geçitlerin kapıları da ferforje kullanılarak üretilen kapı türleri arasında yer alır. Bu noktada ferforjenin en büyük avantajı elbette sunduğu güvenlik standartlarıdır. Rakipsiz güvenlik avantajı ile birlikte estetiği de sunabiliyor olması ferforje kapılar tercih edilmesi noktasında belirleyici olmaktadır. Bunun yanı sıra ferforje kapılar farklı renklerde boyanarak farklı görüntülere de sahip olur. Aynı zamanda farklı modellerde de imal etmek mümkündür. Bu kapılar ölçüye özel üretiliyor olduğundan her alanda kullanabilmeleri söz konusu olmaktadır. Ferforje kapılar tasarımlarıyla ihtişamlı, şık ve kişilerde estetik olgusu yaratma niteliğine sahiptir. Kişilerin talepleri doğrultusunda değişik tasarımlar ile projelendirilme olanağı bulunur. Ayrıca projelendirilen tasarım ferforje kapıları çeşitli malzeme seçenekleri ile de imalatının yapılması mümkündür.

Ferforje Çelik Kapı

Tercih edilen tasarıma bağlı olarak, hapishanelerden konaklara kadar pek çok noktada bu ürünlerin kullanılıyor olması güvenlik ve estetiğin bir arada sunulduğunun çok net bir göstergesidir. Güvenlik ihtiyacını karşılama bakımından hiç bir dezavantajı bulunmayan ürünler, sanatçının oluşturacağı imaja bağlı olarak son derece Estetik biçimlere sahip olabilir. Tabii ferforje kapıların bir diğer avantajı; herhangi bir boyutta üretilebiliyor olmasıdır. 

FERFORJE KAPILAR ÜMİT METAL
FERFORJE KAPILAR ÜMİT METAL